Автомобильный транспорт
Морские грузовые перевозки
Автомобильный транспорт

Полные и частичные

Автодорога Россия

Автомобильный транспорт

Sebatrans Lojistik, Rusya’ya olan taşımacılık ihtiyaçlarına yönelik kapsamlı ve etkin lojistik hizmetleriyle müşterilerine çözüm sunmaktadır. Özellikle kara yolu komple taşımacılığı, Rusya’nın geniş coğrafyasında ticaret yapan şirketler için kritik bir önem taşımaktadır. Sebatrans Lojistik olarak, müşterilerimizin geniş kapsamlı taşıma ihtiyaçlarını karşılamak üzere Rusya’ya kara yolu komple taşımacılığı konusunda özel hizmetler sunmaktayız.

Частичный автомобильный транспорт

Sebatrans Lojistik, küresel ticaretteki dinamizmi kavrayarak müşterilerine sınırsız lojistik çözümleri sunmaya devam ediyor. Özellikle Rusya’daki ticari faaliyetlerde, kara yolu parsiyel taşımacılığı önemli bir rol oynamaktadır. Rusya, geniş coğrafyasıyla büyük pazar potansiyeline sahip olmasının yanı sıra, bu coğrafyaya erişim sağlamak da işletmeler için kritik bir öneme sahiptir. Sebatrans Lojistik olarak, Rusya’ya kara yolu parsiyel taşımacılığıyla sunduğumuz hizmetlerle bu ihtiyacı karşılıyoruz.

Проектный грузовой транспорт

Sebatrans Lojistik, proje kargo taşımacılığı konusunda özelleştirilmiş ve yenilikçi çözümler sunarak müşterilerinin ihtiyaçlarına karşılık vermeyi hedeflemektedir. Proje kargo taşımacılığı, genellikle ağır, boyutlu ve özel ekipman gerektiren gönderilerin lojistik süreçlerini kapsar. Sebatrans Lojistik olarak, müşterilerimizin bu özel gereksinimlerini karşılamak üzere uzmanlıkla hareket ediyoruz.

10_h.jpg

ТУРЕЦКИЙ ОФИС

Адреса:Yeşilköy Mah., Atatürk Cad., EGS Business Center Park B2 Blok No:1,34149 Bakırköy/İstanbul
Тел:

+90 850 309 17 80

Тел:

+90 545 301 8091

E-posta:

serkan@sebatrans.com

4

РОССИЙСКИЙ ОФИС

Adres: Россия, Москва, ул. Рябиновая 32

Тел:

+7 926 564 9434

E-posta:

moscow@sebatrans.com

Почему мы!

Потому что "Себатранс" выделяется в этой отрасли своим опытом, надежностью и клиентоориентированным подходом. Она всегда делает все возможное для своевременной и надежной доставки грузов, которые мы перевозим. Мы здесь для того, чтобы предложить Вам, нашим уважаемым клиентам, беспроблемный опыт перевозок


Накапливая отраслевой опыт на протяжении многих лет, мы стремимся удовлетворить потребности наших уважаемых клиентов на самом высоком уровне, сочетая в себе решительность и настойчивость, проявленные в этот период. Мы прилагаем все усилия, чтобы предоставить нашим клиентам наилучший сервис.
Serkan Baydere
×

Whatsapp İletişim

× Size nasıl yardımcı olabilirim